AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

cunosti bine peronajele anime?

In jos 
AutorMesaj
Winry Rockbell
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 284
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 21
Localizare : Ishbal

MesajSubiect: cunosti bine peronajele anime?   Sam Apr 18, 2009 2:47 am

un user descrie un peronaj anime fara sa ii spuna numele si fara s amentioneze animeul din care este.iar persoana de dedesubt trebuie sa ghiceasca si sa puna alt personaj anime si tot asa.incep eu:

ea a visat sa ajunga in san franciso pt. asi indeplini visul.pe parcursul animeului ea va da peste multe obstacole ce o va ajuta sa dobandeasca o maturizare mentala si spirituala.va fi ajutata de numerosii ei prieteni si de un spitit.Are parul roz bonbon este inalta,ochi caprui si nu se da batuta niciodata.Poarta niste pantaloni scurti cu bretele albi si la antrenamente un tricou albastru deschis si pantalonii de culuare acvamarin.
Sper sa nu fie asa de greu pe cat pare.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegirl-forum.forumz.ro
Anemone
membru nou
membru nou

Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 18/04/2009
Varsta : 20
Localizare : lumea imaginatiei

MesajSubiect: Re: cunosti bine peronajele anime?   Sam Apr 18, 2009 3:06 am

E sora din kaleido star!

acum eu:

El la scoala nu este deloc destept...este mai mult batausul clasei,toata lumea il considera fara sentimente,dar moare facand un bine unui copil,si va intalni multe probe pentru a ajunge din nou in viata...

sper ca nu-i prea greu
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://magic.new-forum.net/
Winry Rockbell
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 284
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 21
Localizare : Ishbal

MesajSubiect: Re: cunosti bine peronajele anime?   Sam Apr 18, 2009 3:20 am

YuYu Hakusho
La începutul seriei are o dragoste nebună pentru un băiat,datorită faptului că arată bine, are o atitudine misterioasa şi talent enorm. Din acest motiv multe din apariţiile ei de la începutul seriei sunt pentru a câştiga afecţiunea lui. În timp ce povestea progresează,ea devine îngrijorată că elo va abandona pe ea şi pe ton Satul Ascuns între Frunze în căutarea lui pentru putere.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegirl-forum.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cunosti bine peronajele anime?   

Sus In jos

cunosti bine peronajele anime?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa aratam bine dupa sarcina
» Bine ai venit pe lume.Prima poza a bebelusului!-Cap 2
» Bine ai venit! (despre noi si pasiunile ce ne unesc)
» Alfabetul ~ Anime ~
» Bratari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
girls-animeforum :: Administrare :: reguli :: nemultumiri & sugesti :: desenele copilariei :: fan fiction :: fan rpg :: fan art :: Non-Anime :: Muzica non-anime :: Quiz-uri :: sarbatori :: vreti sa va schimbati numele? :: jocuri-
Mergi direct la: